Linde H25T-02/600
Herstellungsjahr
2018
Betriebsstunden
6 396 Std.
Maschinen Standort
Kety
Land
Polen
Allgemeine Bewertung
1
Mascus ID
AA9FD1E8
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
DETAILS
Lagernummer
Max. Traglast
2 500 kg
Schwerpunt - Distanz
600 mm
Hubhöhe
4 150 mm
Bauhöhe
2 700 mm
Hubmast
Doppelt
Transportgewicht
4 690 kg
Bereifung vorne
Super Elastic
Bereifung hinten
Super Elastic
weitere Informationen
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde H25T-02/600 wózek widłowy gazowy rok produkcji 2018 udźwig 2500 kg/600 mm maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4150 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 2700 mm napęd LPG waga +/- 4690 kg silnik VW, moc 39 kW odczyt z licznika+/- 6396 mth klimatyzacja kabina pełna ogrzewana pozycjoner wideł opony przód 7.00-12 SE BLIŹNIAKI opony tył 225/75-10 SE POZYCJONER-WYMIARY : szerokość karetki - 1690 mm min. rozstaw wideł - 550 mm max. rozstaw wideł - 2430 mm, SpecialEquipment: Vollkabine, Klima, Zwillingsbereifung, OtherAttachments: Fork positioners