Linde H80T-02/1100
Drucken
INFO
Produktkategorie
Gas Stapler
Marke / Model
Linde H80T-02/1100
Herstellungsjahr
2015
Betriebsstunden
22 241 Std.
Maschinen Standort
Wilczyce, dolnośląskie
Land
Polen
Allgemeine Bewertung
Mascus ID
B788BCFE
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
DETAILS
Lagernummer
1681
Anzahl der Räder
4
Max. Traglast
8 000 kg
Schwerpunt - Distanz
1 100 mm
Hubhöhe
3 350 mm
Bauhöhe
3 030 mm
Hubmast
Doppelt
Gabellänge
2 500 mm
Kabine
Kabine
Reifentyp
Superelastisch
Bereifung vorne
superelastyczne
Bereifung hinten
superelastyczne
Zusatzgeräte
Widły: 2500 mm
Zintegrowany przesuwny pozycjoner wideł (rozstaw 2500 mm)
4 sekcje hydrauliczne
Pełna kabina z ogrzewaniem
Wersja dwupedałowa
Sterowanie hydrauliką – joysticki
Podwójne koła na przedniej osi
Opony superelastyczne
Robocze światła przednie
Lampa ostrzegawcza „kogut”
Lusterka wsteczne
Sygnał akustyczny cofania
weitere Informationen
Gwarancja 3 miesiące/250 mth w zależności co nastąpi pierwsze
FLT Grupa Sp. z o.o.
Wrocławska 1W 51-361 Wilczyce Dolnośląskie Polen