Scag SVRII-52V-26FT-EFI
Mascus ID
7F51904B
weitere Informationen
NEW SCAG V-Ride II 52" Stand On (Model # SVRII-52V-26FT-EFI) -26HP Kawasaki FT Series EFI Engine -8 Gallon Fuel Capacity -52" Velocity Plus Cutter Deck -Drive System: Dual Pump & Motor -0% FOR 48 MONTHS FINANCING! -ASK ABOUT CASH DISCOUNTS! -AVAILABLE IN 32", 36", 48", & 52" Deck Sizes! -We Take Trade Ins! Message me for more information! Adrian ... 52 in